Ramm, Jõgeva raskejõustikuklubi tulemused 2006.a.

TREENER AIMUR SÄÄRITS

 

Tõnu Tammearu         1989                (Jõgeva vald)

Euroopa juunioride meistrivõistlused sumomaadluses võistkonnavõistlus 3. koht (Poola)

Eesti kadettide meistrivõistlused kreeka-rooma maadluses -85 kg 1.koht (Märjamaa)

Eesti kadettide meistrivõistlused vabamaadluses -85 kg 2.koht (Türi)

Eesti juunioride meistrivõistlused kreeka-rooma maadluses 3. koht (Tartu)

Eesti kadettide meistrivõistlused sumomaadluses -90 kg 1.koht (Põltsamaa)

Eesti kadettide meistrivõistlused sumomaadluses absoluutkaal 1.koht (Põltsamaa)

Eesti juunioride meistrivõistlused sumomaadluses -100 kg 1.koht (Põltsamaa)

Eesti juunioride meistrivõistlused sumomaadluses absoluutkaal 1.koht (Põltsamaa)

Eesti meistrivõistlused sumomaadluses -80 kg 3.koht (Rakvere)

 

Asso Nettan               1988                (Jõgeva linn)

Euroopa juunioride meistrivõistlused sumomaadluses võistkonnavõistlus 3. koht (Poola)

Eesti juunioride meistrivõistlused sumomaadluses absoluutkaal 3.koht (Põltsamaa)

Eesti juunioride meistrivõistlused sumomaadluses -80 kg 3.koht (Põltsamaa)

 

Viljo Kokla                 1986                (Jõgeva vald)

Eesti juunioride meistrivõistlused kreeka-rooma maadluses -60 kg 1. koht (Märjamaa)

Eesti meistrivõistlused kreeka-rooma maadluses -66 kg 3. koht (Tartu)

 

Erki Ant                     1997                (Jõgeva linn)

Eesti D-klassi meistivõistlused sumos -45 kg 1. koht  (Vinni)

 

Kätri- Avelin Säärits  1996                (Jõgeva linn)

Eesti D-klassi meistivõistlused sumos -25 kg 2. koht  (Vinni)

 

 

SA Põltsamaa Sport Spordikool tulemused 2006

TREENER ARVED KÜLANURM

 

Hergo Andruse           1989                (Põltsamaa vald)

Euroopa kadettide meistrivõistlused vabamaadluses -63 kg 18. koht (Istanbul)

Eesti kadettide meistrivõistlused vabamaadluses -63 kg 1.koht (Türi)

Eesti juunioride meistrivõistlused vabamaadluses -66 kg 2.koht (Kohtla-Järve)

 

Johanna Kikkas          1992                (Põltsamaa vald)

Euroopa kadettide meistrivõistlused sumomaadluses -50 kg 7. koht (Poola)

Põhjamaade meistrivõistlused naistemaadluses -42 kg 1.koht (Jõgeva)

Eesti meistrivõistlused naistemaadluses -42 kg 1. koht (Kohtla-Järve)

Eesti juunioride meistrivõistlused sumomaadluses -50 1.koht (Põltsamaa)

Eesti kadettide meistrivõistlused sumomaadluses -50 kg 1.koht (Põltsamaa)

 

Velja Andruse                        1990                (Põltsamaa vald)

Euroopa kadettide meistrivõistlused sumomaadluses -60 kg 3. koht (Poola)

Euroopa kadettide meistrivõistlused sumomaadluses võistkonnavõistlus 3. koht (Poola)

Põhjamaade meistrivõistlused naistemaadluses -65 kg 4.koht (Jõgeva)

Eesti A-klassi meistrivõistlused sumomaadluses -60 kg  1.koht (Põltsamaa)

Eesti juunioride meistrivõistlused sumomaadluses -70 kg 1.koht (Põltsamaa)

Eesti meistrivõistlused naistemaadluses -65 kg 1. koht (Kohtla-Järve)

 

Airika Andruse           1991                (Põltsamaa vald)

Eesti meistrivõistlused naistemaadluses -65 kg 1. koht (Kohtla-Järve)

Põhjamaade meistrivõistlused naistemaadluses -60 kg 4.koht (Jõgeva)

 

Helerin Lodi               1991                (Põltsamaa linn)

Euroopa kadettide meistrivõistlused sumomaadluses võistkonnavõistlus 3. koht (Poola)

Eesti meistrivõistlused sumomaadluses -65 kg 1.koht (Rakvere)

 

Ander Vaher              1993                (Pajusi vald)

Eesti õpilaste meistrivõistlused vabamaadluses -38 kg 1.koht (Põltsamaa)

Eesti B-klassi meistivõistlused sumos -40 kg 1. koht  (Vinni)

 

Sander Orion              1991                (Põltsamaa vald)

Eesti õpilaste meistrivõistlused kreeka-rooma maadluses -42 kg 1.koht (Jõgeva)

Eesti õpilaste meistrivõistlused vabamaadluses -46 kg 3.koht (Põltsamaa)

 

Tõnis Rosenberg         1991                (Põltsamaa vald)

Eesti kadettide meistrivõistlused vabamaadluses -46 kg 1.koht (Türi)

Eesti õpilaste meistrivõistlused vabamaadluses -53 kg 3.koht (Põltsamaa)

Eesti õpilaste meistrivõistlused kreeka-rooma maadluses -47 kg 3.koht (Jõgeva)

 

Ardi Andruse             1992                (Põltsamaa vald)

Eesti õpilaste meistrivõistlused kreeka-rooma maadluses -38 kg 3.koht (Jõgeva)

Eesti õpilaste meistrivõistlused vabamaadluses -42 kg 3.koht (Põltsamaa)

Eesti C-klassi meistivõistlused sumos -45 kg 1. koht  (Vinni)

Eesti C-klassi meistivõistlused absoluutkaalus 1. koht  (Vinni)

 

Aimar Andruse           1996                (Põltsamaa vald)

Eesti D-klassi meistivõistlused sumos -35 kg 1. koht  (Vinni)

Eesti C-klassi meistivõistlused absoluutkaalus 2. koht  (Vinni)

 

Henri Kukke               1992                (Põltsamaa linn)

Eesti õpilaste meistrivõistlused vabamaadluses -73 kg 1.koht (Põltsamaa)

Eesti C-klassi meistivõistlused sumos -70 kg 1. koht  (Vinni)

 

Sander Kütt                1992                (Põltsamaa linn)

Eesti õpilaste meistrivõistlused vabamaadluses -66 kg 3.koht (Põltsamaa)

Eesti C-klassi meistivõistlused sumos absoluutkaalus 1. koht  (Vinni)

 

 

Aavo Olgo                  1991                (Põltsamaa vald)

Eesti õpilaste meistrivõistlused vabamaadluses -53 kg 1.koht (Põltsamaa)

Eesti kadettide meistrivõistlused vabamaadluses -50 kg 3.koht (Türi)

Eesti kadettide meistrivõistlused sumomaadluses -60 kg 1.koht (Põltsamaa)

 

Sander Saar                1994                (Pajusi vald)

Eesti õpilaste meistrivõistlused vabamaadluses -32 kg 2.koht (Põltsamaa)

Hendrik Orion                        1997                (Põltsamaa vald)

Eesti D-klassi meistivõistlused sumos -25 kg 3. koht  (Vinni)

 

Indrek Kohv               1982                (Põltsamaa linn)

Eesti meistrivõistlused sumomaadluses -100 kg 1. koht (Rakvere)

 

Gert Krabbi                1983                (Jõgeva vald)

Eesti meistrivõistlused sumomaadluses -80 kg 1. koht (Rakvere)

 

Võistkonna arvestuses:

Eesti õpilaste meistrivõistlused vabamaadluses 1.koht (Põltsamaa)

Eesti õpilaste meistrivõistlused vabamaadluses 2.koht (Põltsamaa)

Jõudi meistrivõistlused vabamaadluses 1. koht (Märjamaa)

Eesti kadettide meistrivõistlused sumomaadluses 1.koht (Põltsamaa)

Eesti juunioride meistrivõistlused sumomaadluses 1.koht (Põltsamaa)

Eesti meistrivõistlused sumomaadluses 1. koht (Rakvere)

Eesti C-klassi meistivõistlused sumos 1. koht  (Vinni)

Voog. Tee ise koduleht!