2010

 

2010 aasta klubi Ramm parimad sportlased:

Tõnu Tammearu - Parim täiskasvanu

Mai Oja - Parim noor (sumo)

Kätri-Avelin Säärits - Parim noor (maadlus)

Eesti meistrivõistlused naistemaadluses õpilaste vanusegrupis

Põltsamaal 27.11.2010

44 kg (4) Kätri-Avelin Säärits I koht

Võistkondlikus (13) arvestuses Jõgeva Ramm 2-5 koht.

 

Jõgevamaa lahtised meistrivõistlused sangpommi kahevõistluses

Jõgeva Spordikeskus Virtus 24.11.2010

-12 a. absoluutarvestus (2) Sander Tähnas (21/71) II koht

16-18.a. +78 kg (1) Kristjan Kabanen (7/36) I koht

 

 Sander Tähnas "pommimas"

 

Põltsamaa  novembrituur vabamaadluses 10.novembril 2010

25 kg (8) Markus Õim I koht

25 kg (8) Oskar Säärits II koht

32 kg (8) Mattias Säärits III koht

 

Türi novembrituur vabamaadluses 3.novembril 2010

24 kg (4) Marian Õim I koht

24 kg (4) Martin Annuk II koht

24 kg (4) Oskar Säärits III koht

28 kg (4) Arti Põldes I koht

28 kg (4) Markus Õim II koht

28 kg (4) Andreas Soonsein III koht

32 kg (7) Mattias Säärits I koht

32 kg (7) Ander Järv 5.koht

Tublid võistlejad Karikakra lasteaia Mesimummi rühmast

 

31. Vooremaa auhinnavõistlused (23. oktoobril 2010)

44 kg (4) Kätri-Avelin Säärits I koht (Vooremaa eriauhind)

20 kg (2) Oskar Säärits II koht 

25 kg (18) Sten Metsar II koht (Vooremaa eriauhind)

50 kg (9) Rasmus Kiipus III koht

30 kg (14) Mattias Säärits III koht

50 kg (9) Sten-Markus Liblik 5. koht 

47 kg (11) Sander Tähnas 5. koht

26 võistkonna hulgas saavutas RAMM 4.koha

 

Jõgevamaa 16.suvemängud 6.juuni 2010 Mustvee

Rammumees (11) Tõnu Tammearu 5. koht

Rammumees (11) Raido Kens 6. koht

 

Põhjamaade meistrivõistlused kadettide naistemaadluses

Oslo 7.mai 2010

40 kg (5) Kätri Avelin Säärits 5. koht


Euroopa kadettide (U16) meistrivõistlused sumomaadluses

Kiiev 1. mai 2010

50 kg (11) Mai Oja 5.koht

Võistkondlikus arvestuses (12) Eesti 7.koht

 

Eesti juunioride meistrivõistlused naistemaadluses

25.04.2010 Põltsamaa

63 kg (5) Kristin Lepp III koht

 

Eesti meistrivõistlused sumomaadluses

25.04.2010 Põltsamaa

65 kg (4) Kristin Lepp II koht

85 kg (11) Raido Kens III koht

115 kg (2) Tõnu Tammearu I koht

Meeste absoluutkategooria Raido Kens III koht

Naiste absoluutkategooria Kristin Lepp III koht

 

Jõgevamaa lahtised meistrivõistlused noorte vabamaadluses

17.aprill 2010, Põltsamaal

40 kg (4) Kätri-Avelin Säärits I koht

26 kg (2) Sten Metsar II koht

69 kg (6) Andi Kuusk III koht

 

Jõgevamaa noorte lahtised meistrivõistlused kreeka-rooma maadluses

31.märts 2010 Jõgeva Spordikeskuses Virtus

2003 ja nooremad (9) Mattias Õunapuu II koht

2003 ja nooremad (9) Ranno Pruus III koht

2002 ja nooremad (3) Sten Metsar I koht

2002 ja nooremad (3) German Smoljar II koht

2002 ja nooremad (3) Sven Suvvi III koht

2000 +40kg (2) Rasmus Kiipus I koht

26 kg (2) Mattias Säärits I koht

42 kg (4) Ants Tomson II koht

46 kg (5) Rait Pindis III koht

63 kg (2) Kaspar Kallais II koht

76 kg (2) Andi Kuusk I koht

 

Eestimaa Spordiliit Jõud 2010.a. meistrivõistlused maadluses

EMÜ Spordihoone, Tartu 27.03.2010

42 kg (6) Ants Tomson III koht

 

XXXIII Jaan Jaago rahvusvahelised mälestusvõistlused kreeka-rooma maadluses Luunjas 20.märts 2010.a.

26 kg (10) Mattias Säärits III koht

Võistkondlikus arvestuses (33) 23.koht

 

Kristjan Palusalu XXII mälestusvõistlused noortele kreeka-rooma

maadluses Tallinn, 6.märts.2010.a.

20 kg (7) Kirill Matitšin II koht

26 kg (7) Mattias Säärits I koht

47 kg (9) Almar Kaarend 5.koht

Võistkondlikus arvestuses (20) 12.koht

 

Eesti kadettide ja juuniorite meistrivõistlused sumomaadluses

20. veebruar 2010 Põltsamaal

Kadetid (U16)

65 kg (8) Kaspar Kallais I koht

75 kg (5) Tanel Tähnas 4. koht

45 kg (4) Kätri-Avelin Säärits II koht

50 kg (4) Mai Oja II koht

+65 kg (1) Triin Valdmaa I koht

Neidude absoluutkategooria (10) Kätri-Avelin Säärits 5. koht

Võistkondlikus arvestuses (7)  III koht

 

Juuniorid (U18)

70 kg (7) Andi Kuusk III koht

90 kg (3) Kristjan Kabanen III koht

50 kg (4) Kätri-Avelin Säärits III koht

70 kg (3) Kerly Ruusalu III koht

+70 kg (3) Triin Valdmaa III koht

Võistkondlikus arvestuses (8)  7. koht

 

Eesti D ja E klassi meistrivõistlused sumomaadluses 7.veebruar 2010 Vinnis

D-klass (U12)

45 kg (10) Sander Tähnas III koht

45 kg (10) Almar Kaarend 5.koht

Võistkondlikus arvestuses (7)  5. koht

 

 C-klass (U14)

40 kg (5) Kätri-Avelin Säärits I koht

50 kg (4) Mai Oja II koht

+50 kg (5) Triin Valdmaa III koht

Neidude absoluutkategooria (8) Mai Oja I koht

45 kg (12) Rait Pindis III koht

Võistkondlikus arvestuses (8)  III koht

 

Eesti kadettide (U17) meistrivõistlused kreeka-rooma maadluses

Kallavere Kool, Maardus 6.veebruar 2010

69 kg (9) Andi Kuusk III koht

42 kg (13) Ants Tomson 5. koht

Võistkondlikus klubide (23 klubi) arvestuses 13.koht

 

Eesti kadettide (U17) meistrivõistlused naistemaadluses

Kallavere Kool, Maardus 6.veebruar 2010

40 kg (1) Kätri-Avelin Säärits I koht

52 kg (5) Mai Oja 4.koht

 

Eesti D ja E klassi meistrivõistlused sumomaadluses

17. jaanuar Jõgeval

E-klass (kuni 8 aastased)

23 kg (6) Kirill Matitšin I koht

23 kg (6) Arti Põldes II koht

23 kg (6) Oskar Säärits 5.koht

26 kg (7) Ander Järv III koht

26 kg (7) Mihkel Vaher 5.koht

30 kg (6) Ranno Pruus III koht

35 kg (6) German Smoljar II koht

35 kg (6) Mattias Õunapuu 4.koht

+35 kg(5) Svenn Suvvi 5. koht

absoluutkaal (17) German Smoljar 7. koht

Võistkondlik arvestus (7) II koht

 

D-klass (kuni 10 aastased)

-26 kg (11) Mattias Säärits I koht

-45 kg (6) Rasmus Kiipus III koht

+45 kg (9) Romet Pruus 5.koht

absoluutkaal (22) Mattias Säärits 7. koht

Võistkondlik arvestus (6) 4. koht

Voog. Tee ise koduleht!