Viies jõuluturniir sumos Vinnis 17.12.2011

Poiste absoluutkaal U8 (15) Ander Järv 2. koht

Poisid+ tüdrukud absoluutkaal U8 (8) Ander Järv 2. koht

Poisid U10 -30 kg (5) Mattias Säärits 1. koht

Poisid U10 absoluutkaal (8) Mattias Säärits 2. koht

Poisid U12 -30 kg (6) Mattias Säärits 1. koht

Protokoll Sumo jõuluturniiri protokoll 2011 Vinni.pdf

 

Vooremaa 32. auhinnavõistluesd maadluses protokoll:

Vooremaa_kr_2011.pdf

Vooremaa_vaba_n_2011.pdf

 

Jõgeva OKTOOBRITURNIIR 13.10.2011

Lasteaed -23 kg (4) Johan Markus Jõesaar 4.koht

Lasteaed -29 kg (4) Romet Poll  2.koht

Lasteaed -29 kg (4) Osmo Lapin 3. koht

Lasteaed -29 kg (4) Kermo Saar 4. koht

1. klass 25 kg (6) Martin Annuk 1.koht

1. klass 25 kg (6) Oskar Säärits 6.koht

1. klass 28 kg (6) Reiko Allingu 3.koht

1. klass 28 kg (6) Martin Kampus 5.koht

1. klass 29 kg (7) Markus Õim 1.koht

1. klass 29 kg (7) Arti Põldes 3.koht

1. klass 50 kg (6) Andreas Soonsein 2.koht

1. klass 50 kg (6) Mihkel Konno 4.koht

3. klass 40 kg (4) Andris Põder 3.koht

4.klass 56 kg (3) Rasmus Kiipus 1.koht

Võistluse protokoll: Oktoobriturniir Jügeval 2011.xls või Oktoobriturniir Jõgeval 2011.pdf

Põltsamaa SEPTEMBRITURNIIR 28.09.2011

1.klass ...

2.klass ...

4.klass ...

Eestimaa XIII Suvemängud 9.-11.07.2011 Rakveres

Naistemaadlus 

-48 kg (4)    Kätri-Avelin Säärits 3.koht

Sangpommi kahevõistlus

-60 kg (1)    Aimur Säärits 1.koht

 

Eesti meistrivõistlused sumos. Põltsamaal 08.05.2011

65 kg (4)    Kristin Lepp 2.koht

absoluutkategooria (6) Kristin Lepp 3.koht

100 kg (2)  Tõnu Tammearu 1.koht

absoluutkategooria (7) Tõnu Tammearu 3.koht

 

Eesti kadettide (U16) meisrivõistlused sumos 30.04.2011 Põltsamaal

-45 kg (1)    Kätri-Avelin Säärits 1.koht

 

Eesti juunioride (U18) meisrivõistlused sumos 30.04.2011 Põltsamaal

-50 kg (5)    Kätri-Avelin Säärits 2. koht

 

Eesti noorte U12 ja U14 meistrivõistlused sumos 17.04.2011Vinnis

U12 1998-1999 sündinud poisid

-35 kg (10)   Mattias Säärits 2. koht

-45 kg (6)    Sten Marcus Liblik 3. koht

-50 kg (2)    Rasmus Kiipus 1. koht

+60 kg (3)   Romet Pruus 3. koht

Absoluutkaal (15)   Rasmus Kiipus 5. koht

Klubide arvestuses (8) poisid+tüdrukud 6.koht

U14 1996-1997 sündinud poisid

-50 kg (4)    Almar Kaarend 2.koht

-50 kg (4)    Rasmus Kiipus 3. koht

-70 kg (4)    Romet Pruus 3. koht

 

 02.04.2011 Eesti juunioride meistrivõistlused kreeka-rooma maadluses (Tapa)

96 kg   (11)   Kristjan Kabanen 5. koht

Võistluse protokoll: 2011 juuniorid KR pdf.pdf

 

3.2010 Jaan Jaago mälestusvõistlused noorte kreeka-rooma maadluses (Luunjas)

23 kg   (9)   Oskar Säärits  5. koht

23 kg   (9)   Martin Annuk 7. koht

29 kg   (10)  Mattias Säärits 4. koht

Võistkondli arvestus (25) 19. koht

Võistluse protokoll :     Jaago 2011 protokoll.pdf

 

05.03.2010 XXIII Kristjan Palusalu mälestusvõistlused noorte kreeka-rooma maadluses 

20 kg   (2)   Oskar Säärits 2. koht

29 kg   (12)  Mattias Säärits 3. koht

 

06.02.2011 Eesti laste meistrivõistlused U8 ja U10 sumomaadluses

U8 2003 ja 2004 sündinud poisid ja tüdrukud

23 kg   (6)   Oskar Säärits 2. koht

23 kg   (6)   Martin Annuk 3. koht

26 kg   (7)   Arti Põldes 5. koht

30 kg   (8)   Ander Järv 1. koht

30 kg   (8)   Andreas Soonsein 3. koht

35 kg   (2)   Ranno Pruus 2. koht

+35 kg (2)  Mattias Õunapuu 1. koht

Poiste absoluutkaal (10)   Mattias Õunapuu 2. koht

Tüdrukute absoluutkaal (2)   Marian Õim 2. koht

Võistkondade arvestus (6) 2. koht

 

U10 / 2000 ja 2001 sündinud poisid ja tüdrukud

26 kg   (8)   Kirill Matiitšin 3. koht

26 kg   (8)   Madis Riiman 3. koht

30 kg   (11)   Mattias Säärits 3. koht

+45 kg (7)   Petry Pükkenen 3. koht

Poiste absoluutkaal (32)   Mattias Säärits 2. koht

Poiste absoluutkaal (32)   Petry Pükkenen 7. koht

Võistkondlikus arvestuses (7)   6. koht

 

27.01.2011 Põltsamaa linna lahtised meistrivõistlused sumomaadluses

Lasteaia kergem rühm (6 võistlejat)

Martin Annuk  4 võitu 2.koht

Oskar Säärits 3 võitu 3.koht 

Lasteaia tüdrukud (2 võistlejat)

Marian Õim 1 võit 1. koht

Lasteaia raskem rühm (6 võistlejat)

Markus Õim 3 võitu 2.koht

Arti Põldes 3 võitu 3.koht

Esimene klassi (3 võistlejat)

Ranno Pruus 3 võitu 1.koht

Teine klass (6 võistlejat)

Andris Põder 3 võitu 3.koht

Kolmanda klassi raskem rühm (5 võistlejat)

Rasmus Kiipus4 võitu 1.koht

Petry Pükkenen 2 võitu 3.koht

Neljanda klassi raskem rühm (6 võistlejat)

Sten-Markus Liblik 2 võitu 1.koht

 

20.01.2011 Jõgeva linna lahtised meistrivõistlused laste sumomaadluses (Jõgeva spordikeskuses Virtus)

Lasteaia kergem rühm (7 võistlejat)

Martin Annuk  5 võitu 2.koht

Kristofer Vähi 3 võitu 3.koht 

Lasteaia raskem rühm (7 võistlejat)

Markus Õim      4 võitu 2.koht

Arti Põldes       3 võitu 3.koht

Esimese klassi kergem rühm (5 võistlejat)

Madis Riiman  2 võitu 2.koht

Esimese klassi raskem rühm (7 võistlejat)

Ranno Pruus 6 võitu 1.koht

Mattias Õunapuu 5 võitu  2.koht

Ander Järv  4 võitu 3.koht

Teise kassi raskem rühm

Sven Suvvi   1 võit 3.koht

Kolmanda klassi kergem rühm (6 võistlejat)

Mattias Säärits 4 võitu 1.koht

Kolmanda klassi raskem rühm (6 võistlejat)

Petry Pükkenen 4 võitu 1.koht

Rasmus Kiipus4 võitu 2.koht

Neljanda klassi raskem rühm (6 võistlejat)

Sten-Markus Liblik 3 võitu 2.koht

Mihkel Riiman 1 võit 3.koht

Dünamo 7. noorteturniir kreeka-rooma maadluses 08 .01 2011 Haapsalu.

Noorte vanusegrupp 2003 ja nooremad

-26 kg (9) Arti Põldes III koht

-26 kg (9) Markus Õim III koht

-30 kg (4) Ander Järv I koht

Noorte 2001-2002 sündinud

-30 kg (8) Mattias Säärits II koht

Voog. Tee ise koduleht!